Sansevieria Cylindrica – Yeşil Renk

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

DEKORATİF SERAMİK SAKSIDA SANSEVİERİA CYLİNDRİCA - YEŞİL RENK

Sansevieria Cylindrica-Yeşil, Sansevieria angolensis, eşanlamlı Silindirik yılan bitkisi, Afrika mızrak veya mızrak sansevieria veya Brezilya Saint Bárbara kılıcı olarak da bilinen Sansevieria cylindrica, Angola'ya özgü etli bir bitkidir.

DEKORATİF SERAMİK SAKSIDA SANSEVİERİA CYLİNDRİCA - YEŞİLRENK BAKIMI HAKKINDA

NEM & SULAMA

Cylindrica-Yeşil Sansevieria , Kaktüsleri toprağın sadece görünen kısmı değil, içi de kuruduğu zaman sulayın. Suladığınız zaman hava sıcak ve güneşli olmalı ve bol su vermelisiniz. Saksının altındaki tabağı sulama işleminden 30 dakika sonra boşaltın. Kaktüs ve sukkulentler doğal ortamlarında nemli havaya ve havasızlığa alışkın değillerdir. İlkbahar, yaz ve sonbahar aylarında kaktüs yetiştirmek için en ideal ortam balkondur. Kapalı yerde kaktüs yetiştiriyorsanız odayı gün içinde sık sık havalandırmanız gerekmektedir.

IŞIK İHTİYACI

Cylindrica-Yeşil Sansevieria , bolca gün ışığına ihtiyaç duyarlar. Evinizin kuzey cephesinde kaktüs yetiştirmeyi denemeyin, en çok güneş alan yerler kaktüsler için ideal ortamlardır. Kaktüs ve sukkulentlerinizi mümkün oldukça pencereye yakın yerlere koyun, hatta pencere pervazlarında ve balkonunuzda en çok güneş alan yerleri kaktüslerinize ayırın. Ancak kaktüsleri direkt öğle güneşinden korumanız gerekmektedir. Kaktüsler ve bütün sukkulentler sıcağı sever. Yazın 40 dereceye kadar büyümeye devam ederler ancak daha sıcakta büyüme durur. Kışın sulanmamak kaydıyla soğuğa da dayanıklıdırlar. Sıcaklık -15 derecenin altına düşmemelidir ve çok nadir de olsa biraz su verilmelidir.

TOPRAK & VİTAMİN

Cylindrica-Yeşil Sansevieria, çiçek

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 16:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
İstanbul içi genelde ertesi gün teslim edilir diğer iller için kargo durumuna göre değişiklik Gösterebilir

Eğer kargoyu saat 16:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda
ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...