Hakkımızda

2003 yılında İstanbul Çengelköy’de kurulan Palmiye Botanik, 2018 yılında da Beykoz, Göksu’da kendisine ait olan 12 dönümlük arazi üzerinde muazzam büyüklükte, modern bir tesis kurarak faaliyetlerine devam etmeyi sürdürmektedir. Tesisin 5 dönümünde iç mekan bitkileri, 7 dönümünde dış mekan bitkileri yetiştirilirken, 500 m²’lik kısmında ise soğuk hava kesme çiçek yetiştirme depoları yer almaktadır. Ayrıca Palmiye Botanik 15 yıllık süre boyunca büyümesine eş değer olarak İzmit’in Kandıra İlçesindeki 80 dönümlük geniş ve verimli bir arazi üzerinde yerli bitki üretimi yapmaktadır. 2018 Aralık ayında tüm Türkiye’ye kaliteli ve uygun fiyata ofis ve salon bitkileri konusunda www.ofiscicekleri.com adı altında bitki konusunda uzman kadromuzla Online satış sitemizi kurduk.

İnsana, topluma ve tabi ki doğaya saygılı bir değer anlayışına sahip olan Palmiye Botanik her zaman işinde uzman olmak için kendini geliştirerek, mükemmellik arayışından vazgeçmemiştir. Dünyanın pek çok farklı bölgesinden temin ettiği geniş ürün ağıyla Türkiye’de ki en büyük bitki tedarikçisi olmayı başarmıştır. Hiçbir yerde bulamayacağınız iç mekan ve dış mekan bitkileri, koleksiyon kaktüs çeşitleri ve yine hiçbir yerde bulamayacağınız kuru ve şoklanmış çiçeklerle sektörde ön sıralarda olmanın gururunu yaşamaktadır.

Palmiye Botanik kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla bitkilerini üretmeyi, doğanın güzelliklerini çeşitlilikler içerisinde müşterilerine sunmayı misyon olarak benimsemiştir. Ayrıca bu çeşitliliği sağlarken gerek yerli üretimleri, gerekse ithal bitkileri piyasaya göre her zaman uygun fiyatlarda sunarak en büyük gayelerinden biri olan; müşteri memnuniyetinin ilk basamağı olarak görmüştür.

Misyonumuz & Vizyonumuz

ofiscicekleri.com kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla bitkilerini üretmeyi, doğanın güzelliklerini çeşitlilikler içerisinde müşterilerine sunmayı misyon olarak benimsemiştir. Ayrıca bu çeşitliliği sağlarken gerek yerli üretimleri, gerekse ithal bitkileri piyasaya göre her zaman uygun fiyatlarda sunarak en büyük gayelerinden biri olan; müşteri memnuniyetinin ilk basamağı olarak görmüştür.